Про АМА

AMA (Американська Музична Академія) була заснована в Листопаді 2014-го року американським музикантом українського походження п. Владом Дебрянським.

За ініціативою Berklee College of Music (Boston, USA), Влад взяв на себе місію як посла Berklee донести унікальну методику коледжу до Центральної та Східної Європи. Завдяки українському походженню п. Дебрянського, двері академії вперше відчинились у 2014-му році в Києві, Україна.

Академія спеціалізуються в найкраший сучасній музиці та музичному бізнесі, в стилях джаз, електричної гітари, рок музиці, музиці до кінофільмів, популярних пісенях, електронний продакшн та в більше ніж десятки інших напрямків сучасної музики.

АМА вже мала своїх перших випускників які вже зуміли вийти на професійну світову сцену в якості продюсерів, виконавців та композиторів як і на своїй батьківщині так і інтернаціонально.

Студенти АМА є з різних частин світу: Україна, Китай, Угорщина, США, Латвія, Швеція та інших країн.

З Вересня 2017-го року, академія переїхала з Киева до Львова, де і є центром центрально та східно європейської освіти сучасної музики.

Також АМА пропонує інноваційне інтернаціональне навчання ОНЛАЙН від найкраших інструкторів сучасної музики, підлаштовані під інтернаціонального студента.

АМА це якісна освіта сучасної музики для сьогодення та завтрашнього дня.

Повідомлення від засновника АМА п. Влада Дебрянського.

Ми спеціально розробили онлайн відеокурси

Дізнатися